0282 673 73 88

Hakkımızda


 

Sika Yapı Kimyasalları, alanında uzman çok uluslu bir firma olarak hizmet vermektedir. Dünya çapında 80’in üzerinde ülkede satış ve teknik destek faaliyetlerini yürüten Sika Yapı Kimyasalları; su yalıtımı, yapıştırma, binaların ve mühendislik yapılarının korunması,güçlendirilmesi alanlarında global pazarlama ve teknoloji lideridir.

Troya Yapı Kimyasalları ile sektörde lider konumda bulunan Sika’nın, Trakya Bölge Distribütörlüğü anlaşması 2014 yılı Ağustos ayında imzalanmıştır. 

Troya Yapı Kimyasalları gerek pazarda gerek sektörde, 9 yılı aşkın tecrübesi bulunan personelleri ile Trakya Bölgesi'nin merkezi Çorlu hizmet vermektedir.Geniş ve zengin ürün stoklu deposu,hızlı dağıtım ağıyla Sika ürünlerinin pazarlanması, bayi dağıtım kanallarının oluşturulması ve şantiyelere teknik destek ve hizmet verilmesi amacıyla kurulan firma ürünlerin zamanında müşteriye ulaştırılmasını misyon edinmiştir.

Troya Yapı Kimyasalları olarak tecrübemizden aldığımız gücümüz ile bölgedeki bayi dağıtım kanalı ve uzman uygulayıcıları sürekli geliştirerek, Trakya Bölgesi’ndeki şantiyelerde kullanılan Sika ürünlerinin pazarlanması ve doğru uygulanmasını sağlayarak sektörde lider firma konumunu korumayı vizyon edinmiştir.